• Wyniki konkursów

ROK SZKOLNY 2023/2024
            ll

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Romskie bajanie"

Danuta Herczyńska – Ziobro – klasa 7b

Filip Jurczak – klasa 2a

Milena Andruszkiewicz - klasa 3a

Jesteśmy z Was dumni!!!

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym plastykom  za przepiękne prace!

Jagoda Broniewska - klasa 5b

III miejsce w miejskim konkursie  „Bombka na świąteczna choinkę śmietka” zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Odpadów SP.z.o.o. w Gliwicach

Łucja Krauze - klasa 6a

Mistrzostwo Polski w klasyfikacji drużynowej w Mistrzostwach Polski Młodziczek Modeli Halowych w klasie F1N, Bieluńk/Tychów, 04.11.2023r.
          II miejsce - MIstrzostwo Polski  w klasyfikacji indywidualnej w Mistrzostwach Polski Młodziczek Modeli Halowych w klasie F1N, Bieluńk/Tychów, 04.11.2023r.

Zuzanna Makowska - klasa 6a

BRAWO DLA NASZYCH WSPANIAŁYCH UCZENNIC!!!

JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

ROK SZKOLNY 2022/2023
            ll

HURAAA!!! Nasi uczniowie odnieśli wspaniały sukces!!!!

W dniu 5 czerwca 2023r.  podczas Gali Finałowej Przeglądu Szkolnych Inscenizacji Teatralnych „Perypetie 2023”,  która odbyła się w kinie Amok, uczniowie naszej szkoły wystąpili w spektaklu „Świniopas” przygotowanym pod kierunkiem p. Katarzyny Walczak oraz p. Danuty Paluch. Przegląd odbywał się pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice pana Adama Neumanna, a nagrody wyróżnionym zespołom wręczyła pani Ewa Weber – Zastępca Prezydenta Miasta Gliwice.
          Nasi uczniowie zaprezentowali się wspaniale i zajęli I MIEJSCE!!!

Jesteśmy z Was dumni!!! Serdecznie gratulujemy!!!!

30 marca odbył się pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej – konkursu wiedzy o powietrzu i zmianach klimatu zorganizowanej przez ESA. Konkurs został zgłoszony do kuratoriów oświaty, a laureaci otrzymają dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Nasi uczniowie zakwalifikowali się do kolejnego etapu -wojewódzkiego. Są to: Jan Sokołowski, Stanisław Sokołowski, KacperGalej , Jakub Cyran, Jakub Michalski, Alicja Turlej.

Bardzo się cieszymy z waszego sukcesu i trzymamy kciuki!!!
          POWODZENIA!

Otrzymaliśmy wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ekologicznymPrzyszłość jest dziś: Misja Ziemia”. Do organizatorów ESA wpłynęło 143 prac, spośród których wyłonili  zwycięzców i wyróżnili 13 szkół,
          w tym naszą.

Dziękujemy uczniom klasy 8a: Ali Jabłońskiej, Jasiowi i Stasiowi Sokołowskim za nakręcenie filmiku i wywalczenie wyróżnienia.

JESTEŚCIE SUPER!!!  BRAWO!!!

25 listopada uczniowie naszej szkoły brali udział w Olimpiadzie gier planszowych organizowanych przez IPN. Impreza odbyła się w Katowicach. Uczennice klasy 5b - Lilianna Białas i Natalia Witt pokonały przeciwników i przeszły do kolejnego etapu. Jako zwyciężczynie rozgrywek regionalnych pojadą na wielki finał do Warszawy .

Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!

Brawo dla naszych wspaniałych plastyczek Nataszy Mordarskiej
          z kasy 6A i Danuty Herczyńskiej – Ziobro z klasy 6B.
          Dziewczynki otrzymały nagrody specjalne w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Romskie Bajanie” – edycja VII
          . Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 28 października 2022r.
          podczas Gliwickiego tygla kultur i smaków w Forum.

Jesteśmy z Was dumni!!! Gratulujemy!!!!

W sobotę 08.09.2022r. o godzinie 15.00 w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom ogólnopolskich konkursów "W RYTMIE EKO" zorganizowanych w ramach Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej 2022. Uczniowie naszej szkoły Alicja Jabłońska i Jan Sokołowski - oboje z klasy 8a zajęli 3 miejsce w konkursie na podcast naukowy "Co słychać w nauce". Bohaterką podcasta naszych uczniów była Maria Skłodowska-Curie. Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwały nauczycielki: Agnieszka Skiba i Sabina Morawiec.

Brawo!!!

Jesteśmy z WAS dumni!!!

14 października obchodziliśmy 50-lecie szkoły. W czasie jubileuszu został przeprowadzony konkurs na najpiękniejszą przestrzenną liczbę 50. Każda klasa wykonała swoją pięćdziesiątkę. Przepiękne, pomysłowe liczby stały się ozdobą szkolnego holu.

Komisja konkursowa w składzie przedstawicieli
          Samorządu Uczniowskiego wyłoniła zwycięzców:

I miejsce - klasa 2A - wychowawczyni p. Agnieszka Rejmer

II miejsce - klasa 3B - wychowawczyni p. Magdalena Penkala
                         klasa 8A - wychowawczyni p. Agnieszka Skiba

III miejsce - klasa 7A -  wychowawczyni p. Elżbieta Koloczek

Gratulujemy zwycięzcom!!! smileysmileysmileyheartheartheart

Dziękujemy wszystkim uczniom, a także ich wychowawcom za wspaniałą pracę oraz trud i wysiłek poświęcony w wykonanie tak oryginalnych cyfr.

W czasie obchodów 50-lecia SP 36 zorganizowany był również konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę urodzinową dla szkoły.

Oto prace uczniów laugh

I miejsce - Anhelina Lytus klasa 6A