• Przyłącz się do zbiórki elektrośmieci!

• Nasza szkoła przystąpiła do Akcji Ekologicznej "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci".
            Dzięki zbiórce możemy zadbać o nasze środowisko i pozbyć się szkodliwych odpadów.

Jeśli chcesz i możesz pomóc, to przynieś stary, zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny np. zużyte myszki, klawiatury, suszarki i lokówki do włosów, młynki do kawy, żelazka, laptopy, drukarki, baterie, płyty CD, ładowarki, monitory, telewizory itp.

Elektrośmieci można przynosić codzienne do szkoły tylko do dnia 16 listpada 2021r.
            Miejscem ich składowania jest oznaczony punkt
            przy wiatrołapie na parterze.

Filmik instruktażowy "Jak prawidłowo pozbyć się zużytego sprzętu elektrycznego": Kliknij Tutaj

• Pomóżmy zwierzętom!!!

• Październik to Międzynarodowy Miesiąc Dobroci dla Zwierząt. W zawiązku z tym Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórkę karmy i środków czystości dla zwierząt ze schroniska w Sośnicy.

Zwracamy się do ludzi wielkiego serca, aby przyłączyli się do naszej akcji.

Zbieramy mokrą karmę dla kociąt, karmę dla psów i kotów, rękawice jednorazowe (najchętniej rozmiar L), płyny do mycia naczyń i podłóg, koce, ręczniki, narzuty, poszwy, kołdry bez pierza.

Wymienione rzeczy należy przynosić do szkoły. W każdy piątek będą odbierane od dzieci przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Akcja potrwa do końca października.

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy 😊