• Świetlica

Świetlica szkolna czynna jest codziennie
          od godz. 7.00 do 9.50 i od 11.30 do godz.16.30.

Świetlica zapewnia opiekę po skończonych lekcjach uczniom rodziców pracujących. Do świetlicy przyjmowane są dzieci zapisane wcześniej przez rodziców lub opiekunów.

Wychowawcami świetlicy są:

Justyna Waleczko, Aleksandra Wysocka, Joanna Tuczykont, Danuta Kamińska-Yankewicz, Elwira Molo-Nowak, Magdalena Penkala, Marcin Markowski.

Dzieci podczas zajęć opiekuńczo - wychowawczych uczą się zasad i norm zgodnego współżycia w zespole i ich przestrzegania. Prowadzone są zajęcia i zabawy integracyjne, doskonalące koncentrację uwagi, relaksacyjne, rozwijające twórcze myślenie. Uczniowie podczas zajęć rozwijają zainteresowania plastyczne, muzyczne, teatralne.

Dzieci otrzymują pomoc w odrabianiu zadań domowych, utrwalają wiedze przekazywaną na lekcjach w innej, nieformalnej postaci.