• Warsztaty świąteczne w klasie 5a

• Wychowawczyni klasy 5a p. Katarzyna Walczak zorganizowała dla uczniów swojej klasy kreatywne warsztaty wielkanocne. Były one wspaniałą okazją do rozwijania zdolności manualnych i artystycznych u dzieci.  Uczniowie pracowali techniką decoupage oraz tworzyli odlewy gipsowe. W ten sposób powstały przepiękne ozdoby na wielkanocny stół.

• Sukcesy naszych uczennic.

• Łucja K. - klasa 6a

Mistrzostwo Polski w klasyfikacji drużynowej w Mistrzostwach Polski Młodziczek Modeli Halowych w klasie F1N, Bieluńk/Tychów, 04.11.2023r.

II miejsce - MIstrzostwo Polski w klasyfikacji indywidualnej w Mistrzostwach Polski Młodziczek Modeli Halowych w klasie F1N, Bieluń k/Tychów, 04.11.2023r.

Zuzanna M. - klasa 6a

Mistrzostwo Polski w klasyfikacji drużynowej w Mistrzostwach Polski Młodziczek Modeli Halowych w klasie F1N, Bieluń k/Tychów, 04.11.2023r.