We wtorek, 23 czerwca, w naszej szkole odbył się apel podsumowujący II semestr dla klas 4-8. Była to okazja do wspólnego podsumowania minionych miesięcy nauki, osiągnięć i aktywności uczniów.
Podczas uroczystości wręczono dyplomy uczniom wyróżniającym się w konkursach szkolnych i pozaszkolnych oraz nagrodzono dzieci, które mogły pochwalić się wzorową frekwencją, zachowaniem oraz wynikami w nauce. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, a nauczycielom za wsparcie i przygotowanie dzieci do udziału w konkursach oraz życiu szkoły.