• Nagordy specjalne w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Romskie Bajanie"

• Brawo dla naszych wspaniałych plastyczek Nataszy Mordarskiej z kasy 6A i Danuty Herczyńskiej – Ziobro z klasy 6B. Dziewczynki otrzymały nagrody specjalne w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Romskie Bajanie” – edycja VII. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 28 października 2022r. podczas Gliwickiego tygla kultur i smaków w Forum.

Jesteśmy z Was dumni!!! Gratulujemy!!!

• JUBILEUSZ 50 – LECIA SZKOŁY

• 14 października 2022 r. obchodziliśmy Jubileusz 50-lecia Szkoły. Był to wyjątkowy, niezapomniany dzień, pełen dobrych emocji, radosnych i wzruszających spotkań, wspomnień i refleksji.

Uroczystości jubileuszowe zgromadziły liczne grono oficjalnych gości, nauczycieli, byłych i obecnych pracowników, absolwentów oraz przyjaciół szkoły.

Obchody rozpoczęły się Mszą św. o godz. 9.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, następnie o godz. 10.00 odbyła się część oficjalna dla zaproszonych gości, a o godz. 13.00 rozpoczął się festyn dla dzieci i rodziców. W czasie festynu nie zabrakło atrakcji: tańce, malowanie twarzy, tworzenie fryzur, origami, tangramy, konkurencje sportowe, skrzynka życzeń i miłych słów, zakopanie kapsuły czasu i wiele innych. Nie zabrakło także pyszności w postaci kiełbasek, słodkości oraz napojów, które można było skosztować w szkolnej kawiarence.

• Brawo!!! Mamy laureatów ogólnopolskich konkursów.

• W sobotę 08.09.2022r. o godzinie 15.00 w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom ogólnopolskich konkursów "W RYTMIE EKO" zorganizowanych w ramach Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej 2022. Uczniowie naszej szkoły Alicja Jabłońska i Jan Sokołowski - oboje z klasy 8a zajęli 3 miejsce w konkursie na podcast naukowy "Co słychać w nauce". Bohaterką podcasta naszych uczniów była Maria Skłodowska-Curie. Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwały nauczycielki: Agnieszka Skiba i Sabina Morawiec.

Brawo!!!

Jesteśmy z WAS dumni!!!